28.12.2019

Sobota

 

Leśna; 
Sławki;
Zielona 9,
oś. Wolności 1-3; 2-6; (nad szosą do Egiertowa)
     

29.12.2019 Niedziela

 
Witosławy 2 i 8; 
Polna 1-12A;
oś. Świętopełka;
Racibora 16,
Maksymiliana Litewskiego;
Wolności 38 (od Cymermana)
     

30.12.2019 Poniedziałek

 
Na Glinach; 
Kasztelańska do nr. 25 (do p. Miłosz)
     

02.01.2020 Czwartek

 
Dworcowa; 
Ceynowy 23, 25, 27
     

03.01.2020 Piątek

 
Ceynowy 2 i 4; 
Wolności 31-35, 44-46;
Siemiana 1 i 4;
Witosławy (od Richertów do Benkowskich)
     

04.01.2020 Sobota

 
Os. Nad Radunią 3-19A (od Setnych Meringów); 
4-20A (od Stankowskich do Kreftów)
     

05.01.2020 Niedziela

 
Sambora; 
Osiedlowa 1-15;
Mestwina 38, 39, 63, 68, 84, 85, 87 (od Armatowskich do Węsiorów)
     

06.01.2020 Poniedziałek

 
Łąkowa; 
Ceramiczna 1, 2, 4, 6;
Zacisze;
Spółdzielców 10 (dawny SKR)
     

07.01.2020 Wtorek

 
Kasztelańska 4-12 (od p.Flisikowskich), 
Ceramiczna,
Na Glinach (od ul. Ceramicznej)
     

08.01.2020 Środa

Os. Dambka 2-24 (od Pelowskich do Policji)

09.01.2020 Czwartek

Radbur; 
Spółdzielców;
Wolności 37

10.01.2020 Piątek

 
Torowa; 
Wolności 48;
oś. Przy Wiadukcie;
     

11.01.2020 Sobota

 
Witosławy (od starego cmentarza do Rolbieckich )
     

12.01.2020 Niedziela

 
Os. Komara
     

13.01.2020 Poniedziałek

 
Os. Nad Radunią 1 i 2, 22-34 i 21-35 (od Lemańczyków do Czapiewskich)
     

14.01.2020 Wtorek

 
Krótka; 
Ogrodników
     

15.01.2020 Środa

 
Os. Dambka 1-19; 
Wolności 13 (od Butowskich do ośrodka zdrowia)
     

16.01.2020 Czwartek

 
Wolności 40, 10-34, 7-11 (od Zielonków do Bury i Szwichtenberg)
     

17.01.2020 Piątek

 
Siemiana 5, 8, 10, 12, 14, 16; 
Zaułek;
Plażowa;
Do Młyna 5 (Młyn),
Miodowa
     

18.01.2020 Sobota

 
Słodkie Rowy; 
Siemiana 7, 9, 15, 18-26
     

19.01.2020 Niedziela

 
Witosławy;  
Racibora 2,5,6;
Polna -5J, 7, 18, 20, 24 (od Goldmana do starego cmentarza ewangelickiego)
     

20.01.2020 Poniedziałek

 
Os. Mestwina 15-36 (od Sołtysków do Bieszków; od Leszkowskich do Rychertów)
     

21.01.2020 Wtorek

 
Ceynowy 29, 33; 
Zielona;
oś. Dambka 25-29 (od Srock do Orzechowskich)
     

22.01.2020 Środa

 
Do Młyna 1-6; 
Miła
     

23.01.2020 Czwartek

Ceynowy 1-17, 8-16; 
Wolności 15-23 (od Bazychowskich do dawnej piekarni)

24.01.2020 Piątek

Wolności 5, 8; 
Mestwina 2-7;
Sambora 2 (od Hejnów do Kosowskich)

25.01.2020 Sobota

Siemiana 19, 21, 30, 32, 34, 42, 50; 
oś. Pod Lasem

26.01.2020 Niedziela

Polna 2; 
Osiedlowa 2;
oś. Mestwina 8-14, 11, 13, 19, 42-62, 47-61, 79 (od Pelowskich do Lejków)

 

Początek kolędy od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godzinie 14.30

W sobotę od godziny 12.00; o godzinie 18.00 Msza św. z niedzieli.

W niedzielę od godziny 13.00

Biuro parafialne czynne w dni powszednie od godziny 13.30

Joomla templates by a4joomla