XXXIII niedziela zwykła - 17.11.2019

1. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i zakończenie roku Kościelnego. Po Mszy św. O godz. 11.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Serca Jezusowego z Aktem Poświęcenia.
  2. W przyszłą niedzielę w Borowie odpust Chrystusa Króla.
  3. „Bóg zapłać” za ofiary dzisiejszej kolekty inwestycyjnej.
  4. W zakrystii można odebrać nowy nr "Pielgrzyma" i „W Rodzinie”, a u ministrantów „Gościa Niedzielnego” oraz kalendarze na przyszły rok: mały: 5zł; duży: 10zł; trójdzielny: 9zł;
  5. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Somoninie zaprasza na kolejne spotkanie, które odbędzie się w sobotę - 23.11 - o godzinie 19.00 w salkach katechetycznych.
  6. Dnia 18.11 obchodzimy wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, polskiej męczennicy i patronki Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. KSM w Somoninie bardzo serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w obchodach na krótkie przedstawienie słowno-modlitewne w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej.
  7. Do przyszłej niedzieli (24.11) trwa akcja Polak z sercem. Po każdej Mszy Świętej wolontariusze z KSM-u zbierać będą długoterminowe artykuły spożywcze, chemiczne oraz szkolne dla Rodaków na Wschodzie. Za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać!