Wniebowstąpienie Pańskie - 12.05.2024

1. We wtorek święto św. Macieja Apostoła, w czwartek św. Andrzeja Boboli patrona Polski.
  2. Nabożeństwa majowe codziennie po wieczornej Mszy św.
  3. W przyszłą niedzielę, w uroczystość Zesłania Ducha św., na Mszy św. o godz.11.00, dzieci klas II przyjmą pierwszy raz Komunię św. Spotkanie dla dzieci w poniedziałek po nabożeństwie majowym oraz w środę i czwartek o godz.14:00. Spowiedź dzieci w sobotę 18 maja:
    - klasa A- godz. 10.00
    - klasa B i C – godz. 11.00
  4. Spowiedź dla rodziców i chrzestnych w sobotę od 16.00 do 17.30.
  5. Bardzo proszę, aby w czasie przyjęcia miejsca w ławkach zostawić wolne dla rodziców i rodzin dzieci pierwszokomunijnych.
  6. Kolektę inwestycyjną zbierzemy w niedzielę 26.05.
  7. W biurze parafialnym można odbierać zamówione alby dla dzieci pierwszokomunijnych.
  8. W zakrystii proszę odebrać nowy nr „Pielgrzyma”, a u ministrantów nowego „Gościa Niedzielnego”.
  9. W każdą sobotę zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 do 21.00. W tym czasie okazja do spowiedzi. Kończymy odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.