Schola dziecięca działająca przy naszej parafii rozpoczęła swoją służbę jesienią 2009 roku. W tym czasie opiekunem scholi była Pani Kamila Sołtysek. Po trzech latach nastąpiła roczna przerwa, po krótkiej to schola odrodziła się na nowo jesienią 2013 roku. W tym czasie, za sprawą listopadowych rekolekcji Jana Budziaszka, Panią Kamilę wspomogły 3 nowe osoby: Pan Arek Baczyński (perkusista), Pani Marta Baczyńska (instruktorka śpiewu) oraz Pani Żaneta Grzymska (gitarzystka).

 

W październiku 2014 odbył się pierwszy koncert scholi, przy okazji którego zyskaliśmy nazwę "Niebiańskie Dzieci" oraz doczekaliśmy się strojów. Z koncertu pt.:"Z różańcem w ręku" została wydana płyta. Pełni entuzjazmu, licząc prawie 50 osób, zaśpiewaliśmy kolejny już, tym razem świąteczny "Koncert kolęd i pastorałek", z którego również nagraliśmy płytę. Koncert ten zagraliśmy wraz z wspaniałym gościem, a mianowicie zespołem "Envoi".

 

Podczas tych dwóch koncertów udało nam się zebrać sporą część pieniążków na nagłośnienie. Dzięki pomocy Księdza Proboszcza w marcu 2015 roku zakupiliśmy potrzebny sprzęt i cieszymy się nim wraz z chórem parafialnym do dziś.

W maju 2018 roku dołączyła do nas Pani Renata Cybula (klawisze).

Swoim śpiewem i grą na coraz to liczniejszych instrumentach uświetniamy niedzielną Mszę Świętą dziecięcą odprawianą o godzinie 11:15.  Próby odbywają się w każdy piątek od 15:30 do 16:30 w salce katechetycznej kościoła.    Z A P R A S Z A M Y !

 

ŚPIEWNIK SCHOLI - 2017 <pobierz.pdf> (Śpiewnik ten należy pobrać i wydrukować jako dwustronna broszura.)

ŚPIEWNIK SCHOLI - STARY <pobierz pdf>

 

KONCERT

Piosenka 1 - Światłość w ciemności świeci<pobierz.mp3>

Piosenka 2 - Oto stoję u drzwi<pobierz.mp3>

Piosenka 3 - Blisko, blisko<pobierz.mp3>

Piosenka 4 - Panie, proszę przyjdź<pobierz.mp3>

Piosenka 5 - Oczekuję Ciebie Panie<pobierz.mp3>

Piosenka 6 - Przyjdź, Jezu przyjdź<pobierz.mp3>

Piosenka 7 - W Tobie mam wszystko<pobierz.mp3>

Piosenka 8 - Stoję dziś<pobierz.mp3>

Wiersz<pobierz.pdf>

Joomla templates by a4joomla